|
|
| Merknaam: | GDS |
| Modelnummer: | MG-1280 |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | CONTACT US |
| Leveringstermijn: | 10 werkdagen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Model | MG-1280 |
| Werkbereik | 0~500mm/sec |
| Herhaalprecisie | ±0.02mm |
| Mengverhouding | 100:100~100:10 (1:1~10:1) |
| Doseermethode | Precisie Tandwielpomp of Schroefpomp |
| Mengmethode | Statisch Mengen |
| Mengnauwkeurigheid | ±1% |
| Lijmafgifte Nauwkeurigheid | ±1% |
| Capaciteit Lijmcontainer | 30L 304 Roestvrijstalen Vat |
| Lijm Viscositeit | Max≤20000CPS |
| Lijm Additief Verhouding | MAX≤100(Lijm):100(Additief)(1:1) |
| Lijm Additief Grootte | Max≤400tsp |
| Besturingsmodus | PLC+Handheld Teaching Programmering Case+Touchscreen |
| Programmering | Teaching Programmering |
| Programmacapaciteit | Minstens 100 eenheden, 4000 punten/eenheid |
| Transmissiemethode | Stappenmotor+Synchrone Riem+Lineaire Gidsrail |
| Werkdruk | 0.5-0.8Mpa |
| Werkvermogen | AC220V 50HZ/2000W (roeren, vacuüm, verwarming niet inbegrepen) |
| Werktemperatuur | 0-40℃ |
| Werkvochtigheid | 20-90% geen condensatie |
| Afmetingen | 2280*1380*1500mm (BxDxH) |
| Gewicht | Ongeveer 350KG |
| Optionele Functies | Lijmcontainer roeren, voorverwarmen, vacuüm ontgassen, zelfreinigend |
|
|
| Merknaam: | GDS |
| Modelnummer: | MG-1280 |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | CONTACT US |
| Verpakking: | Multiplex behuizing |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Model | MG-1280 |
| Werkbereik | 0~500mm/sec |
| Herhaalprecisie | ±0.02mm |
| Mengverhouding | 100:100~100:10 (1:1~10:1) |
| Doseermethode | Precisie Tandwielpomp of Schroefpomp |
| Mengmethode | Statisch Mengen |
| Mengnauwkeurigheid | ±1% |
| Lijmafgifte Nauwkeurigheid | ±1% |
| Capaciteit Lijmcontainer | 30L 304 Roestvrijstalen Vat |
| Lijm Viscositeit | Max≤20000CPS |
| Lijm Additief Verhouding | MAX≤100(Lijm):100(Additief)(1:1) |
| Lijm Additief Grootte | Max≤400tsp |
| Besturingsmodus | PLC+Handheld Teaching Programmering Case+Touchscreen |
| Programmering | Teaching Programmering |
| Programmacapaciteit | Minstens 100 eenheden, 4000 punten/eenheid |
| Transmissiemethode | Stappenmotor+Synchrone Riem+Lineaire Gidsrail |
| Werkdruk | 0.5-0.8Mpa |
| Werkvermogen | AC220V 50HZ/2000W (roeren, vacuüm, verwarming niet inbegrepen) |
| Werktemperatuur | 0-40℃ |
| Werkvochtigheid | 20-90% geen condensatie |
| Afmetingen | 2280*1380*1500mm (BxDxH) |
| Gewicht | Ongeveer 350KG |
| Optionele Functies | Lijmcontainer roeren, voorverwarmen, vacuüm ontgassen, zelfreinigend |