|
|
| Merknaam: | GDS |
| Modelnummer: | MG-1280 |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | CONTACT US |
| Leveringstermijn: | 10 werkdagen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
5:1 zwarte epoxy lijm potmachine voor waterpomp assemblage lijm automatische injectie
De 5:1 zwarte epoxy lijm potmachine is ontworpen voor nauwkeurige inkapseling in de productie van waterpompen, waarbij robuuste afdichtingsprestaties worden gecombineerd met aanpasbaarheid aan de productielijn. Geoptimaliseerd voor waterdichting in ondergedompelde pomptoepassingen.
| Model | MG-1280 |
|---|---|
| Werkbereik | 0~500mm/sec |
| Herhalingsnauwkeurigheid | ±0.02mm |
| Mengverhouding | 100:100~100:10(1:1~10:1) |
| Doseermethode | Precisie tandwielpomp of schroefpomp |
| Mengmethode | Statisch mengen |
| Mengnauwkeurigheid | ±1% |
| Lijmafvoer nauwkeurigheid | ±1% |
| Lijmcontainer capaciteit | 30L 304 Roestvrijstalen vat |
| Lijm viscositeit | Max≤20000CPS |
| Lijm additief verhouding | MAX≤100(Lijm):100(Additief)(1:1) |
| Lijm additief grootte | Max≤400tsp |
| Besturingsmodus | PLC+Handheld Teaching Programmeerkast+Touchscreen |
| Programmering | Teaching Programmering |
| Programmacapaciteit | Minstens 100 eenheden, 4000 punten/eenheid |
| Transmissiemethode | Stappenmotor+Synchrone riem+Lineaire geleiderail |
| Werkdruk | 0.5-0.8Mpa |
| Werkvermogen | AC220V 50HZ/2000W (roeren, vacuümeren, verwarmen niet inbegrepen) |
| Werktemperatuur | 0-40℃ |
| Werkvochtigheid | 20-90% geen condensatie |
| Afmetingen | 2280*1380*1500mm(BxDxH) |
| Gewicht | Ongeveer 350KG |
| Optionele functies | Lijmcontainer roeren, voorverwarmen, vacuúmeren, zelfreinigend |
|
| Merknaam: | GDS |
| Modelnummer: | MG-1280 |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | CONTACT US |
| Verpakking: | Multiplex behuizing |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
5:1 zwarte epoxy lijm potmachine voor waterpomp assemblage lijm automatische injectie
De 5:1 zwarte epoxy lijm potmachine is ontworpen voor nauwkeurige inkapseling in de productie van waterpompen, waarbij robuuste afdichtingsprestaties worden gecombineerd met aanpasbaarheid aan de productielijn. Geoptimaliseerd voor waterdichting in ondergedompelde pomptoepassingen.
| Model | MG-1280 |
|---|---|
| Werkbereik | 0~500mm/sec |
| Herhalingsnauwkeurigheid | ±0.02mm |
| Mengverhouding | 100:100~100:10(1:1~10:1) |
| Doseermethode | Precisie tandwielpomp of schroefpomp |
| Mengmethode | Statisch mengen |
| Mengnauwkeurigheid | ±1% |
| Lijmafvoer nauwkeurigheid | ±1% |
| Lijmcontainer capaciteit | 30L 304 Roestvrijstalen vat |
| Lijm viscositeit | Max≤20000CPS |
| Lijm additief verhouding | MAX≤100(Lijm):100(Additief)(1:1) |
| Lijm additief grootte | Max≤400tsp |
| Besturingsmodus | PLC+Handheld Teaching Programmeerkast+Touchscreen |
| Programmering | Teaching Programmering |
| Programmacapaciteit | Minstens 100 eenheden, 4000 punten/eenheid |
| Transmissiemethode | Stappenmotor+Synchrone riem+Lineaire geleiderail |
| Werkdruk | 0.5-0.8Mpa |
| Werkvermogen | AC220V 50HZ/2000W (roeren, vacuümeren, verwarmen niet inbegrepen) |
| Werktemperatuur | 0-40℃ |
| Werkvochtigheid | 20-90% geen condensatie |
| Afmetingen | 2280*1380*1500mm(BxDxH) |
| Gewicht | Ongeveer 350KG |
| Optionele functies | Lijmcontainer roeren, voorverwarmen, vacuúmeren, zelfreinigend |