|
|
| Merknaam: | GDS |
| Modelnummer: | BL-LH02M |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | CONTACT US |
| Leveringstermijn: | 7 werkdagen |
Verbeter de productie van LED-lampen met onze all-in-one E14 basis nietmachine, die precisie assemblage, geautomatiseerd draad snijden en directe kwaliteitscontrole combineert.Ontworpen voor E14-bases (algemeen in decoratieve lampen)Dit systeem stroomlijnt de productie en zorgt tegelijkertijd voor elektrische naleving.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Model | BL-LH02M |
| Hoofdcontroleinheid | Industriële PLC's |
| Pneumatische onderdelen | EASUN |
| Ontworpen capaciteit | 2500 stuks per uur |
| Afmeting | L650 × W850 × H800 mm |
| Gewicht | 108 kg |
| Werkkracht | AC220V/5060Hz 100W |
| Werkluchtdruk | 0.5·0.8 Mpa (geen vocht) |
| Werktemperatuur | 0°40°C |
| Werkvochtigheid | 20%~90% |
Ideaal voor gloeilampen, vintage lampen en slimme gloeilampfabrikanten die op zoek zijn naar een nul-defect-uitgang.
|
| Merknaam: | GDS |
| Modelnummer: | BL-LH02M |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | CONTACT US |
| Verpakking: | Polyoliehouten doos |
Verbeter de productie van LED-lampen met onze all-in-one E14 basis nietmachine, die precisie assemblage, geautomatiseerd draad snijden en directe kwaliteitscontrole combineert.Ontworpen voor E14-bases (algemeen in decoratieve lampen)Dit systeem stroomlijnt de productie en zorgt tegelijkertijd voor elektrische naleving.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Model | BL-LH02M |
| Hoofdcontroleinheid | Industriële PLC's |
| Pneumatische onderdelen | EASUN |
| Ontworpen capaciteit | 2500 stuks per uur |
| Afmeting | L650 × W850 × H800 mm |
| Gewicht | 108 kg |
| Werkkracht | AC220V/5060Hz 100W |
| Werkluchtdruk | 0.5·0.8 Mpa (geen vocht) |
| Werktemperatuur | 0°40°C |
| Werkvochtigheid | 20%~90% |
Ideaal voor gloeilampen, vintage lampen en slimme gloeilampfabrikanten die op zoek zijn naar een nul-defect-uitgang.